Jenkkikatsaus: Runsaudenpula jo

Pörssihaukan luottokonepaja on yksi makoisaan ostorakoon valuneista

Parin päivän sisällä on täytynyt korjata arviotaan Vladimir Putinista. Hän ei ole vain viheliäinen roisto, vaan myös tyhmä.

Itä-Ukrainan nappaaminen oli sittenkin paljon tärkeämpää kuin Naton patoaminen – ja hinnasta piittaamatta. Koska jo nyt se alkaa maksaa.

***

Tämä sisältö on maksullinen: kirjaudu sisään tai aloita jäsenyys. Jos olet vanha tilaaja, kirjaudu ensin sisään, jolloin voit uudistaa tilauksesi myös luottokortilla.


2 thoughts on "Jenkkikatsaus: Runsaudenpula jo"

  1. heilou sanoo:

    kannattaako nyt jo ostella ostosuosituslistan osakkeita, vai tuleeko pörssin tän hetkisestä paniikista vielä pahempi?

    1. Heikki Ikonen sanoo:

      Tätä täytyy nyt puntaroida. Edelleen iso osa jenkkiyhtiöistä ei liity sotaan mitenkään, joten sen puoleen voi puntaroida tyynesti. Käsittelen asiaa tänään vielä omassa jutussa.

Vastaa

Pörssihaukka
Y-tunnus 1666554-1
info@porssihaukka.fi

Tietosuojaseloste

Kaupan ehdot

2025 © Pörssihaukka