Jouluun on aikaa enää reilu viikko, ja päät sauhuavat aina vaikeasta lahjojen hankinnasta. Pörssihaukka tarjoaa tänäkin jouluna sivuston tilaajille mahdollisuuden tilata lahjaksi puoleen hintaan.
Lahjan voi antaa aiemmin Pörssihaukkaa tilaamattomille. Tarjous on periaateessa voimassa jouluun asti, mutta myöhässä heränneille uuteen vuoteenkin vielä käy.
Maksat vain summan tilisiirtona ja ilmoitat siitä sähköpostitse minulle. Kirjautumista varten tarvitsen lahjan saajan nimen ja meiliosoitteen.
Tilauksen ajankohdan voi päättää itse. Joko se alkaa rullata välittömästi ja pysyy voimassa kesäkuun loppuun asti tai sitten tilaus astuu voimaan vasta jouluaattona.
Tarjouksella ei kuitenkaan voi aloittaa omaa ensimmäistä tilaustaan tai uusia sitä. Lahjan voi antaa vain Pörssihaukan voimassa oleva varsinainen tilaaja, ja lahjan saada Pörssihaukassa ensikertalainen.
Tarjousta voi käyttää useampaankin lahjaan. Anna läheisellesi lahja, josta riittää iloa pitkään.